Okresní rada AŠSK Brno-město

Okresní rada AŠSK Brno-město

73 školních sportovních klubů s 1902 členy

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
KFVybíjená D Vybíjená 15.5.2024
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky
ZŠ Brno, Pavlovská 16
ZŠ Brno, Pavlovská

Poslední aktualizace: 14. 5. 2024 v 10:26

KFMcDonaldś Cup Minifotbal 15.5.2024
Krajské finále
Kategorie I. a II.
Smíšené
Fotbalové centrum Brno Sladovnická 580/18, 620 00 Brno, Brněnské Ivanovice
Krajská rada AŠSK ČR JIM, Jihomoravský krajský fotbalový svaz, McDonald´s ČR, Jihomoravský kraj, ZŠ Brno, Měšťanská 21

Poslední aktualizace: 21. 5. 2024 v 08:06

KFVybíjená otevřená Vybíjená 14.5.2024
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Brno, Pavlovská 16
ZŠ Brno, Pavlovská

Poslední aktualizace: 14. 5. 2024 v 10:25

McDonaldś Cup Minifotbal 7.5.2024
Okresní kolo
Kategorie I. a II.
Smíšené
ZŠ Janouškova, Brno
Z pověření Okresní rady AŠSK Brno - město pořádá ZŠ Janouškova 2, Brno

Poslední aktualizace: 13. 4. 2024 v 15:10

Vybíjená dívky Vybíjená 25.4.2024
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky
ZŠ Holzova, Brno
ZŠ Holzova, Brno

Poslední aktualizace: 3. 5. 2024 v 08:36

Vybíjená otevřená Vybíjená 24.4.2024
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Pavlovská, Brno
ZŠ Pavlovská, Brno

Poslední aktualizace: 3. 5. 2024 v 08:44

Šplh 1. st Šplh 18. 3. - 17. 4. 2024
Okresní kolo
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
dle rozpisu
OR AŠSK ČR Brno-město p. s., sekce TV 1. st. ZŠ

Poslední aktualizace: 20. 4. 2024 v 13:55

KFflorbal II Florbal 5.12.2023
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
Městská hala Na Údolní Blansko
Z pověření Krajské rady JIM je pořadatelem OR AŠSK Blansko, Pod Sanatorkou 12, 678 01 Blansko

Poslední aktualizace: 14. 12. 2023 v 19:01

KFPřehazovaná kat. II Přehazovaná 30.11.2023
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Brno, Novoměstská
ZŠ Brno, Novoměstská

Poslední aktualizace: 14. 1. 2024 v 21:56

Florbal II Florbal 20.11.2023
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Čejkovická
z pověření OR AŠSK ČR Brno-město,p.s. pořádá ZŠ Čejkovická

Poslední aktualizace: 29. 11. 2023 v 19:20

Přehazovaná II Přehazovaná 6.-16. 11. 2023
Okresní kolo
Kategorie II.
Smíšené
ZŠ Kotlářská, Bakalovo náb., Sirotkova, Horníkova
OR AŠSK ČR Brno-město pobočný spolek, sekce TV 1. st. ZŠ

Poslední aktualizace: 29. 11. 2023 v 19:20

Kalendář soutěží 2021 - 2022 podzim