Okresní rada AŠSK Brno-město

Okresní rada AŠSK Brno-město

73 školních sportovních klubů s 1902 členy

Nejbližší soutěže

Okrsková, okresní či krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 6/2024

Číslo 6/2024 - PDF | eBook
Všechna čísla (41)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
KFVolejbal IV H Volejbal 5.6.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

KFvolejbal IV D Volejbal 4.6.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Šlapanice
ZŠ Šlapanice

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

KFBasketbal IV D Basketbal 28.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Rosnička – SK Žabovřesky Horákova 3080/7, 616 00 Brno
Krajská rada AŠSK, Jihomoravského kraje

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:37

KFBasketbal IV H Basketbal 22.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala TJ Jiskra Kyjov, Mezivodí 2233 – zápasy ve skupině + zápasy o umístění. Tělocvična Klvaňova Gymnázia a SZŠ Kyjov, třída Komenského 549/23 – zápasy ve skupině
Z pověření Krajské rady JIM je pořadatelem Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace, třída Komenského 549/23, 697 01 Kyjov a Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova, Újezd 990, 697 24

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:36

Basketbal III hoši Basketbal 20.-22. 5. 2024
Okresní kolo
Kategorie III.
Chlapci
Basketbalová hala SK Žabovřesky
Z pověření Okresní rady AŠSK Brno - město pořádá Mgr. Petr Kovář

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:43

KFMinifotbal IV Minifotbal 16.5.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Fotbalový stadion – Sportovní ostrov Ludvíka Daňka, Blansko
ZŠ TGM Blansko

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:36

Basketbal IV hoši Basketbal 6.-15. 5. 2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
Basketbalová hala SK Žabovřesky
Z pověření Okresní rady AŠSK Brno - město pořádá Mgr. Petr Kovář

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:40

KFFlorbal IV D Florbal 26.4.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Městská hala Na Údolní Blansko (Kuželna).
OR Blansko

Poslední aktualizace: 21. 5. 2024 v 08:10

KFFlorbal hoši IV Florbal 25.4.2024
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna

Poslední aktualizace: 21. 5. 2024 v 08:13

Atletický čtyřboj III Atletika 19.4.2024
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
ZŠ Laštůvkova 77, Brno
ZŠ Laštůvkova Brno

Poslední aktualizace: 20. 4. 2024 v 13:56

Volejbal IV H Volejbal 18.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Brno, Vejrostova 1
ZŠ Brno, Vejrostova 1

Poslední aktualizace: 27. 4. 2024 v 13:05

Atletický čtyřboj IV Atletika 17.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Laštůvkova 77, Brno
ZŠ Laštůvkova 77, Brno

Poslední aktualizace: 20. 4. 2024 v 13:55

volejbal IV D Volejbal 16.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
ZŠ Brno, Vejrostova 1
ZŠ Brno, Vejrostova 1

Poslední aktualizace: 27. 4. 2024 v 13:06

Volejbal III dívky Volejbal 3.4.2024
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky
Hala – Tesla Brno Halasovo nám. Tělocvična ZŠ Milénova
ZŠ a MŠ Milénova, Brno

Poslední aktualizace: 24. 3. 2024 v 07:21

Basketbal IV dívky Basketbal 3.4.2024
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky
Gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 2, 635 00 Brno
Gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 2, 635 00 Brno

Poslední aktualizace: 26. 6. 2024 v 17:45

KFSilový čtyřboj ZŠ Silový čtyřboj 13.12.2023
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 14. 12. 2023 v 18:57

Silový čtyřboj ZŠ Silový čtyřboj 13.12.2023
Okresní kolo
Kategorie IV.
Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 14. 12. 2023 v 18:56

Přehazovaná Přehazovaná 8.12.2023
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
bude určeno
Z pověření OR AŠSK ČR Brno-město, p.s. pořádají ZŠ Novolíšeňská a ZŠ Horníkova

Poslední aktualizace: 13. 12. 2023 v 12:47

KFŠplh SŠ a kat III., kat IV Šplh 6.12.2023
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 12:46

házená ZŠ Házená 30.11.2023
Okresní kolo
Kategorie III.
Dívky + Chlapci
nová hala TJ Tatran Bohunice, Neužilova Brno
ZŠ Bosonožská 9, Brno

Poslední aktualizace: 13. 12. 2023 v 12:47

Šplh kat III., kat IV Šplh 29.11.2023
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
SŠ polytechnická Jílová 36g, Brno
SŠ polytechnická, Jílová 36g, Brno

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 21:50

KFFlorbal dívky Florbal 24.11.2023
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Městská hala Na Údolní Blansko
Z pověření KR AŠSK JIM je pořadatelem OR AŠSK Blansko

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 15:12

KFFlorbal hoši Florbal 23.11.2023
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna
ZŠ Komenského, Slavkov u Brna

Poslední aktualizace: 8. 12. 2023 v 12:49

Házená ZŠ Házená 23.11.2023
Okresní kolo
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
nová hala TJ Tatran Bohunice, Neužilova Brno
ZŠ Bosonožská 9, Brno

Poslední aktualizace: 29. 11. 2023 v 19:19

KFStolní tenis Stolní tenis 15.11.2023
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
víceúčelová sportovní hala, Lipová alej 23, Hodonín
ZŠ Očovská, Hodonín

Poslední aktualizace: 29. 11. 2023 v 18:24

Stolní tenis Stolní tenis 23.10.2023
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Brno, Svážná 9
Z pověření OR AŠSK ČR Brno-město, pořádá ZŠ Brno, Svážná 9

Poslední aktualizace: 8. 11. 2023 v 19:25

KFPřespolní běh Přespolní běh 17.10.2023
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Brno – Lužánky, volejbalové kurty KPS Brno, Drobného
Gymnázium Brno, Křenová

Poslední aktualizace: 24. 10. 2023 v 09:09

KFAtletický čtyřboj Atletika 13.10.2023
Atletický čtyřboj Atletika 4.-6. 10. 2023
Okresní kolo
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
ZŠ Laštůvkova 77, Brno – Bystrc
ZŠ Laštůvkova 77, Brno – Bystrc

Poslední aktualizace: 8. 11. 2023 v 19:22

Přespolní běh Přespolní běh 26.9.2023
Okresní kolo
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní areál Komec - travnatá plocha u Hněvkovského 62c autobusová zastávka Hněvkovského
Z pověření okresní rady AŠSK ČR Brno město je pořadatelem Gymnázium Matyáše Lercha Brno, Žižkova 55.

Poslední aktualizace: 12. 10. 2023 v 14:59

Kalendář soutěží 2021 - 2022 podzim